Jeżeli chciałabyś poznać różne triki, które pozwolą Ci zawsze i wszędzie prezentować się nienagannie, zajrzyj na stronę bellbox.pl. Tam dowiesz się m.in. jak wykona "> Jeżeli chciałabyś poznać różne triki, które pozwolą Ci zawsze i wszędzie prezentować się nienagannie, zajrzyj na stronę bellbox.pl. Tam dowiesz się m.in. jak wykona..."/>
Bellbox sp. z o.o. Rubież 46A/208 61-612 Poznań Tel.: 798 214 214 Odwiedź witrynę Data dodania:
Ciemny makijaż oczu

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Ciemny makijaż oczu

Jeżeli chciałabyś poznać różne triki, które pozwolą Ci zawsze i wszędzie prezentować się nienagannie, zajrzyj na stronę bellbox.pl. Tam dowiesz się m.in. jak wykonać ciemny makijaż oczu, który doskonale sprawdzi się w przypadku wieczornego wyjścia ze znajomymi do klubu. Na tzw. smoky eyes możesz postawić również wówczas, gdy czeka Cię randka z drugą połówką. Wykonanie takiego makijażu może wydawać się trudne, jednak wystarczy trochę poćwiczyć, by do perfekcji opanować rysowanie kreski na powiece i odpowiednie rozprowadzanie na niej cieni.

Aby Twój make-up prezentował się idealnie, zadbaj nie tylko o dobry podkład i korektor, ale także o kosmetyk, który podkreśli Twoją linię brwi. Wyrazisty makijaż będzie dobrze prezentował się na zdjęciach, jeżeli zatem wybierasz się na sesję fotograficzną, zadbaj o mocne podkreślenie oczu.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

Grupa TENSE

service picture

Poznań Detox

service picture

Galloma Sp. z o. o.