Jedną z piękniejszych pamiątek z każdego ślubu i wesela są oczywiście zdjęcia i filmy. Ciekawym urozmaiceniem takich materiałów na pewno będzie ich wykonanie bezpośre "> Jedną z piękniejszych pamiątek z każdego ślubu i wesela są oczywiście zdjęcia i filmy. Ciekawym urozmaiceniem takich materiałów na pewno będzie ich wykonanie bezpośre..."/>
FlyPix Michał Grybowicz Grupy AK Krybar - 00-712 Warszawa Tel.: +48606247244 Odwiedź witrynę Data dodania:
Foto video Poznań

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Foto video Poznań

Jedną z piękniejszych pamiątek z każdego ślubu i wesela są oczywiście zdjęcia i filmy. Ciekawym urozmaiceniem takich materiałów na pewno będzie ich wykonanie bezpośrednio z powietrza. Nowoczesne drony wyposażone w specjalistyczny sprzęt fotograficzny mogą wykonać zdjęcia, które z pewnością będą zapierały dech w piersiach. Zlecając tego typu usługi, warto postawić na ofertę firmy FlyPix mogącej pochwalić się ogromnym doświadczeniem.

Firma nie tylko dysponuje nowoczesnym sprzętem. To także, a w zasadzie przede wszystkim, prawdziwi pasjonaci fotografii, którzy zadbają o najwyższą jakość przygotowywanych materiałów. Wykonywane z powietrza usługi foto video w Poznaniu nie są kosztowne i dedykowane są zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Zespół profesjonalistów zajmie się obsługą każdego wydarzenia, jak i może przygotować różne materiały reklamowe.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

DKM - Odpady

service picture

e-dmuchance.eu

service picture

CortenMedic