GOSPODARSTWO OGRODNICZE PAWEŁ STUDZIŃSKI Podkońska Wola 7 97-216 Podkońska Wola Tel.: 667 621 042 Odwiedź witrynę Data dodania:
Krzewy borówki amerykańskiej w doniczkach

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Krzewy borówki amerykańskiej w doniczkach

Owoce borówki amerykańskiej mają znakomite walory smakowe, dzięki czemu doskonale nadają się do spożywania na surowo, a także w postaci przetworów. Obecność tych owoców w diecie pozwala też dostarczyć organizmowi spore dawki witaminy C, jak również witaminy z grupy B. W ofercie szkółki Borówkowy Zakątek znajdziesz krzewy borówki amerykańskiej w doniczkach o pojemności od 1,5 litra aż do 20 litrów. Szkółka ta znajduje się pod nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Łodzi, dlatego możesz mieć pewność, że krzewy są uprawiane w sposób ekologiczny oraz z zachowaniem wszelkich norm.

Firma oferuje sprzedaż krzewów doskonale nadających się do zasadzenia w ogrodzie, a także stworzenia własnej plantacji borówki amerykańskiej. Zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie zakładania plantacji oraz gwarantuje klientom certyfikaty poświadczające o jakości oferowanych sadzonek. Możesz mieć pewność, że skorzystanie z tej oferty będzie dla Ciebie satysfakcjonujące.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

ABC-BOBASA