Jeżeli potrzebna Ci firma remontowa z Poznania, to doskonale trafiłeś! Przedsiębiorstwo janerbud.pl oferuje kompleksowe usługi remontowe z zakresu wykończenia wnętrz, aran "> Jeżeli potrzebna Ci firma remontowa z Poznania, to doskonale trafiłeś! Przedsiębiorstwo janerbud.pl oferuje kompleksowe usługi remontowe z zakresu wykończenia wnętrz, aran..."/>
JANERBUD Piastowskie 34 61-145 Poznań Tel.: +48 665 482 634 Odwiedź witrynę Data dodania:
Firma remontowa Poznań

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Firma remontowa Poznań

Jeżeli potrzebna Ci firma remontowa z Poznania, to doskonale trafiłeś! Przedsiębiorstwo janerbud.pl oferuje kompleksowe usługi remontowe z zakresu wykończenia wnętrz, aranżacji, a nawet dekoracji! Działają oni na rynku od wielu lat, gwarantując terminowość i bardzo atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny.

Decydują się na ich usługi, możesz liczyć na wsparcie kafelkarzy, elektryków, malarzy, specjalistów od gładzi szpachlowych, a także konstrukcji kartonowo-gipsowych. Oczywiście wszyscy pracownicy gromadzą doświadczenie od wielu lat, dzięki czemu dziś mogą zagwarantować najwyższą jakość usług. Mieszkanie wykończone przez taką ekipę będzie zachwycało zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Przekonaj się sam, do czego są zdolni, odwiedzając galerię wcześniejszych realizacji, dostępną na stronie internetowej!

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

Grupa TENSE

service picture

Poznań Detox

service picture

Galloma Sp. z o. o.