Chcąc zawsze wyglądać dobrze, kobiety a teraz także nierzadko mężczyźni, stosują wiele technik upiększających. W makijażu ważne są właściwe proporcje, które pozw "> Chcąc zawsze wyglądać dobrze, kobiety a teraz także nierzadko mężczyźni, stosują wiele technik upiększających. W makijażu ważne są właściwe proporcje, które pozw..."/>
Madame Art Katowicka 11 61-131 Poznań Tel.: 533 55 22 09 Odwiedź witrynę Data dodania:
Madame Art | Lifting

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Madame Art | Lifting

Chcąc zawsze wyglądać dobrze, kobiety a teraz także nierzadko mężczyźni, stosują wiele technik upiększających. W makijażu ważne są właściwe proporcje, które pozwolą zarówno podkreślić kształt oka, jak i skorygować rysy twarzy. Brwi odrysowane od szklanki były swego czasu jednym z najgorszych trendów mody sprzed lat, dlatego warto postawić na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów, którzy wiedzą jak podkreślić naturalną urodę z pomocą innowacyjnej mikropigmentacji brwi. 

Co zrobić w sytuacji, kiedy są one zbyt rzadkie albo w wyniku choroby utraciły swoje naturalne owłosienie? W Madame Art możliwa jest rekonstrukcja szczególnie dla tych osób, które w wyniku nieszczęśliwego wypadku, chemioterapii czy predyspozycji genetycznych maskują ich brak przy pomocy codziennego makijażu, często odrysowując kształt od specjalnych szablonów. Martwisz się, że tak będzie zawsze? Zapisz się w Poznaniu na specjalistyczny lifting, gdzie linergrista za sprawą techniki piórkowej stworzy idealny łuk, który będzie przypominał naturalnie rosnące brwi w wyglądzie zbliżone do tych rzeczywistych. 

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

Grupa TENSE

service picture

Poznań Detox

service picture

Galloma Sp. z o. o.