MELMET Zbigniew Jan Grabarski Dębowa Łęka 9 67-400 Wschowa Tel.: +48698611668 Odwiedź witrynę Data dodania:
Szafa skrytkowa sus 322 w

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Szafa skrytkowa sus 322 w

Możliwość przechowywania niektórych przyborów w szkołach jest bardzo ważna – dzisiaj dzieci muszą ze sobą nosić ciężkie plecaki, które rzutują mocno na zdrowie ich kręgosłupa. Gdyby zaś mogły skryć część książek i zeszytów w specjalnej szafce, to zdecydowanie byłoby to duże ułatwienie dla nich. Coraz więcej placówek jednak inwestuje w tego typu meble.

Gdzie natomiast można kupić specjalne szafki, idealnie dostosowane do warunków szkolnych? Doskonałą ofertę prezentuje firma MELMET. Działa ona od ponad dekady, oferując klientom wysokiej jakości meble metalowe, charakteryzujące się nie tylko dużą funkcjonalnością, ale również przystępną estetyką.

W jej ofercie widnieje przeznaczona do szkół, szatni basenowych i podobnych instytucji szafa skrytkowa SUS 322 W. Półcentymetrowa blacha gwarantuje idealne zabezpieczenie przechowywanych wewnątrz przedmiotów, podobnie jak zastosowane w tym modelu zamki cylindryczne. Jej zaletą jest też to, że można w niej przechowywać ubrania, dzięki haczykom i drążkowi. W ofercie firmy można znaleźć jednak znacznie więcej, w tym meble do warsztatu i biura.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

Grupa TENSE

service picture

Poznań Detox

service picture

Galloma Sp. z o. o.