W zaciszu domowym warto zadbać o odpowiednie oświetleni "> W zaciszu domowym warto zadbać o odpowiednie oświetleni..."/>
Onled Spółka z o.o. Łubinow 3d 52-210 Wrocław Tel.: 733 155 550 Odwiedź witrynę Data dodania:
Żarówki gu10 led opinie

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Żarówki gu10 led opinie

W zaciszu domowym warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Kiedy wieczorem słońce chowa się za horyzontem i robi się ciemno, a Ty pracujesz do późna, zadbaj o swój wzrok, inwestując w żarówki GU10 LED. Pozytywne opinie konsumentów znacząco przyczyniają się do ich popularności przez wzgląd na ich energooszczędny charakter oraz ekologiczne rozwiązania. Tego rodzaju żarówki zużywają nawet do 90% mniej energii! Ich zakup jest zatem inwestycją w przyszłość.

Firma Onled zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy oświetlenia przeznaczonego zarówno do warunków domowych, jak i komercyjnych. W ich ofercie znajdziesz:

  • panele LED,
  • oprawy LED,
  • oświetlenie szynowe,
  • oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne,
  • lampy przemysłowe.

Dbając o potrzeby klientów, asortyment stale jest uzupełniany o nowości technologiczne. Czołowi producenci żarówek, tacy jak np. Philips cieszą się dużym zaufaniem, a ich produkty LED nie emitują szkodliwych promieni UV, dlatego są bezpiecznie dla zdrowia. Jeśli jesteś zainteresowany zmianą oświetlenia, wejdź na ich stronę internetową lub odwiedź sklep stacjonarny we Wrocławiu.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

service picture

MASI dr Mariusz Domagalski

service picture

lgme.pl