Do niedawna spacery po lesie były prawdziwą przyjemnością, którą obecnie psuje strach przed ukąszeniem przez kleszcza. Można sobie jednak na taką przyjemność pozwoli "> Do niedawna spacery po lesie były prawdziwą przyjemnością, którą obecnie psuje strach przed ukąszeniem przez kleszcza. Można sobie jednak na taką przyjemność pozwoli..."/>
Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej Nike 29 02-442 Warszawa Tel.: 537 472 947 Odwiedź witrynę Data dodania:
Test na boreliozę Warszawa • Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Test na boreliozę Warszawa • Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej

Do niedawna spacery po lesie były prawdziwą przyjemnością, którą obecnie psuje strach przed ukąszeniem przez kleszcza. Można sobie jednak na taką przyjemność pozwolić, zachowując podstawowe środki ostrożności. Wiele osób lekceważy jednak profilaktykę i tym może się zdarzyć, że coś pominą i dopiero po jakimś czasie odnajdą na ciele czarną kulkę, która już zdążyła się nieźle powiększyć. Jeśli od spaceru minęło mniej niż 48 godzin, to nie ma powodu do paniki, ale jeśli kleszcz mógł być wbity dłużej, dobrze jest wykonać odpowiedni test, aby wykluczyć zakażenie lub podjąć leczenie.

Wiarygodny test na boreliozę można wykonać w Warszawie w centrum zdrowia ze strony opramed.pl. Skuteczność wykrywania krętków Borrelia jest niemal stuprocentowa dzięki jego niezwykłej czułości. Jest on w stanie wykryć nawet jedną komórkę tej lub innej choroby na podstawie wydzielanego przez nią białka. Daje on rzetelne wyniki nie tylko na obecność boreliozy, ale także jej koinfekcji. Stosuje się go nie tylko w diagnostyce, ale także w trakcie podjętego leczenia, aby sprawdzić, czy jest ono skuteczne.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

DKM - Odpady

service picture

e-dmuchance.eu

service picture

CortenMedic