Praktyka Stomatologiczna Sebastian Wolny os. Jana III Sobieskiego 104 60-688 Poznań Tel.: (61) 823 4581 Odwiedź witrynę Data dodania:
Praktyka Stomatologiczna Sebastian Wolny | Stomatologia w Poznaniu

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Praktyka Stomatologiczna Sebastian Wolny | Stomatologia w Poznaniu

Każdy, komu zależy na swoim wyglądzie i tym, jak postrzegają go inni, powinien przede wszystkim zadbać o swoje zęby. Ładny uśmiech przyciąga ludzi i sprawia, że łatwiej nawiązuje się kontakty. Co jednak zrobić, jeśli natura poskąpiła komuś ładnych zębów i nie dość, że nie są białe, to jeszcze nierówne? Tym osobom w sukurs przyjdzie stomatologia, a konkretnie gabinet z Poznania z linku moj-stomatolog.eu, który świadczy szeroki zakres usług. 

Wśród lekarzy przyjmujących w tym gabinecie są dentyści zajmujący się leczeniem zachowawczym, ortodonci i chirurdzy. Jest także specjalista od implantów, umiejący dobrać taką metodę leczenia, która będzie najodpowiedniejsza dla danego pacjenta. Wybielanie, korekta wad zgryzu, usuwanie zębów czy założenie licówek bądź implantów wszystko to możesz załatwić na miejscu bez konieczności szukania poszczególnych specjalistów. Osoby potrzebujące pomocy w którymkolwiek z tych problemów, z pewnością ją tam otrzymają.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

Grupa TENSE

service picture

Poznań Detox

service picture

Galloma Sp. z o. o.