Mało która kobieta wyjdzie z domu bez makijażu. Najwięcej czasu paniom zajmuje upiększenie i podkreślenie wyrazistości oczu. Dlatego, j "> Mało która kobieta wyjdzie z domu bez makijażu. Najwięcej czasu paniom zajmuje upiększenie i podkreślenie wyrazistości oczu. Dlatego, j..."/>
Zdonka Beauty Partner Aleksandra Zdonek Stefana Żeromskiego 15 25-369 Kielce Tel.: 500230124 Odwiedź witrynę Data dodania:
https://zdonka.pl/ • Makijaż permanentny oczu Kielce

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

https://zdonka.pl/ • Makijaż permanentny oczu Kielce

Mało która kobieta wyjdzie z domu bez makijażu. Najwięcej czasu paniom zajmuje upiększenie i podkreślenie wyrazistości oczu. Dlatego, jeśli kobieta chce zaoszczędzić czas i mieć makijaż, który zawsze wygląda świeżo, wówczas warto zdecydować się na makijaż permanentny oczu. Gdzie go wykonać? W Kielcach swoje studio ma najlepsza specjalistka od makijażu permanentnego - Aleksandra Zdonek.

Każdy, kto chce poznać bliżej ofertę tej znanej linergistki, powinien zajrzeć na stronę zdonka.pl. Tam można dowiedzieć się, że polecana specjalistka od makijażu jest magistrem kosmetologii i jest właścicielką dwóch salonów makijażu. Jeden z nich mieści się właśnie w Kielcach, a drugi w stolicy. Poza makijażem permanentnym w salonie wykonuje się, m.in. usługi:

  • wypełniania i modelowania ust
  • mezoterapii igłowej
  • usuwania czy odświeżania makijażu permanentnego.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

Gashio - Twoja Perfumeria

service picture

Simply Creative