APOLLO - WYPOŻYCZALNIA SZYN I ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH Słowików 37 40-534 Katowice Tel.: 608 577 532 Odwiedź witrynę Data dodania:
http://apolloszyny.pl/ • Łózka rehabilitacyjne katowice

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

http://apolloszyny.pl/ • Łózka rehabilitacyjne katowice

Łóżka rehabilitacyjne to elementy zaprojektowane z myślą o osobach, które ze względu na swój obecny stan zdrowia muszą spędzać długie godziny w pozycji leżącej. Gwarantują one wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa, a to za sprawą barierek i innych elementów. Łóżka, o jakich mowa, spotyka się najczęściej w szpitalach oraz domach opieki. W ostatnich latach coraz więcej producentów oferuje modele elektryczne, które są wygodniejsze w użytkowaniu w porównaniu do ich manualnych odpowiedników. Steruje się nimi za pomocą pilota, dzięki czemu chorzy mogą dopasowywać kąt nachylenia zagłówków i pozostałych części zgodnie z własnymi potrzebami.

Dziś zainteresowani nie muszą kupować łóżek, by móc z nich korzystać. Dzieje się tak za sprawą przedsiębiorstwa Apollo oferującego łózka rehabilitacyjne w Katowicach na wynajem. Zostały one wyposażone między innymi w komfortowe materace przeciwodleżynowe oraz niewielkie kółka ułatwiające transportowanie łóżka. Mają one regulowaną wysokość pod głową, co ułatwia spożywanie posiłków, jak i praktyczne blokady chroniące przed przesuwaniem się mebla.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

YOURCAR PL SP SP Z O O

service picture

Dawid Pikuła Cartrans

service picture

P.H. BAU-TEC