Biuro Handlu Drewnem "Roma" Miłosz Marynowski Klasztorna 21 C 62-130 Gołańcz Tel.: 602 132 547 Odwiedź witrynę Data dodania:
Biuro Handlu Drewnem "Roma" Miłosz Marynowski • Kora kompostowana

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Biuro Handlu Drewnem "Roma" Miłosz Marynowski • Kora kompostowana

Piękny ogród to marzenie wielu osób. Jest to wizytówka mieszkańców oraz przestrzeń wypoczynku podczas letnich i słonecznych dni. Niestety czasami zdarza się, że wzrost roślin jest zaburzony i zazwyczaj dzieje się tak w momencie, gdy mieszkańcy domów zapominają o ściółkowaniu gleby. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi kora kompostowana. Jest to materiał tworzący próchnicę, która jest niezbędna do właściwego funkcjonowania gleby. Więcej informacji na jej temat znajduje się na stronie gardenmar.pl. Jest to witryna przedsiębiorstwa, które zajmuje się sprzedażą podobnych artykułów.

Kora to bogactwo minerałów, dzięki którym rośliny będą mogły bez przeszkód rosnąć i zachwycać swoim wyglądem. Surowiec ten chroni przed powstawaniem grzybów i gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia gleby. Kora różni się od siebie wielkością, co oznacza, że zainteresowani mogą wybierać spośród wyrobów drobno mielonych, średnio mielonych oraz grubo mielonych. Za najbardziej uniwersalne rozwiązanie uznaje się korę średnio mieloną, ponieważ może być ona wykorzystywana w przypadku niemalże każdej rośliny.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

lgme.pl

service picture

DetoksVIP

service picture

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń