Gabinet psychologiczny Pauliny Jakubowskiej Kilińskiego 29 07-410 Ostrołęka Tel.: +48 660 546 523 Odwiedź witrynę Data dodania:
Psycholog dziecięcy ostrołęka | http://psycholog-gabinet.ostroleka.pl/

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Psycholog dziecięcy ostrołęka | http://psycholog-gabinet.ostroleka.pl/

Psycholog dziecięcy to specjalista zajmujący się dziećmi już od momentu ich urodzenia aż do ukończenia przez nie nauki w szkole. Pomoc psychologa może okazać się potrzebna na różnych etapach rozwoju dziecka, jako że rodzice spotykają się z problemami wychowawczymi lub edukacyjnymi w różnych momentach życia swoich pociech. Problemy te różnią się przyczynami, czasem trwania oraz nasileniem. 

Dobry psycholog dziecięcy z Ostrołęki jest w stanie poprzez rozmowę z małym pacjentem lub poprzez inne aktywności, np. rysowanie czy zabawę, znaleźć zasadniczy powód danego problemu. W przypadku, gdy przyczyną okazują się trudne przeżycia dziecka, specjalista prowadzi z pacjentem zajęcia dotyczące emocji oraz sposobów radzenia sobie z nimi. Z kolei, gdy psycholog zauważa u dziecka trudności w nauce, wynikające np. z problemów z koncentracją, może zaproponować mu zajęcia edukacyjne, służące podwyższeniu poziomu jego umiejętności szkolnych.

Więcej informacji o działalności cenionego psychologa dziecięcego z Ostrołęki można znaleźć pod adresem internetowym psycholog-gabinet.ostroleka.pl.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

e-dmuchance.eu

service picture

Usuwanie Owadów

service picture

Solispharm Sp. z o. o.