IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bema 5 05--07 Sulejówek Tel.: +48 535 080 333 Odwiedź witrynę Data dodania:
Ciężarowy transport ładunków do Uzbekistanu • IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Ciężarowy transport ładunków do Uzbekistanu • IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Dziś nie ma większych problemów z dostarczaniem towarów w rozmaite lokalizacje. Także te, które są od Polski nieco bardziej oddalone. Polscy eksporterzy chcą zaistnieć na rynkach zagranicznych nie tylko w Europie, ale coraz częściej również w Azji Centralnej. Pomaga im w tym agencja Important Cargo Traffic. Zapewnia one pośrednictwo formalne oraz pomoc logistyczną związaną z transportem towarów do Tadżykistanu, Kirgistanu oraz innych krajów zaliczanych do specyficznej grupy byłych członków ZSRR.

Rosnącą popularnością wśród polskich firm cieszy się także transport do Uzbekistanu. Kraj ten szybko się rozwija i jest bardzo otwarty na towary z Europy. Dla naszych firm jest to bardzo duża szansa na skuteczną ekspansję. Warto zdecydować się na odpowiednie rozwiązanie, dzięki któremu dowolne produkty mogą w szybkim tempie trafić do odbiorców oddalonych o tysiące kilometrów.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

e-dmuchance.eu

service picture

Usuwanie Owadów

service picture

Solispharm Sp. z o. o.