Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. Mokotowska 23 00-001 Warszawa Tel.: +48 790 446 445 Odwiedź witrynę Data dodania:
Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. • Terapia par warszawa

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. • Terapia par warszawa

Kryzys w związku nie bierze się znikąd. Ciągłe kłótnie, napięte relacje, problemy z komunikacją czy też unikanie wspólnego spędzania czasu sprawiają, że osoby, które jeszcze do niedawna były nierozłączne, powoli oddalają się od siebie. W takiej sytuacji warto jest podjąć się próby ratowania związku, korzystając z pomocy kompetentnego specjalisty.

Kompleksowa terapia dla par w Warszawie to propozycja Ośrodka Psychoterapii M.Czarnecki & Co. W gabinecie pracuje zespół wykwalifikowanych psychologów, psychoterapeutów i terapeutów. Fachowcy, wykorzystując swoje ogromne doświadczenie i potężną wiedzę zbieraną przez lata, są w stanie zapewnić podopiecznym profesjonalną pomoc, pełne zaangażowanie oraz niesamowicie indywidualne podejście.

Na stronie internetowej ośrodka zaprezentowane zostały wszelkie szczegółowe informacje dotyczące współpracy oraz pełen zakres świadczonych usług.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

e-dmuchance.eu

service picture

Usuwanie Owadów

service picture

Solispharm Sp. z o. o.