DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji Maurycego Beniowskiego 1 80--38 Gdańsk Tel.: +48 500 44 34 34 Odwiedź witrynę Data dodania:
Dentysta Gdańsk

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Dentysta Gdańsk

Nawet osoby mające mocno zniszczone czy brzydkie zęby mogą zyskać olśniewający uśmiech - wystarczy, że zdecydują się na usługi słynnego z poziomu swej pracy gabinetu mieszczącego się w Gdańsku. Często sami pacjenci w to wątpią, ponieważ nie znają imponujących rezultatów współczesnej stomatologii i jej poszczególnych obszarów. Nie trzeba jednak wierzyć na słowo. Dentysta z Gdańska, z DentaClinic, może wykonać cyfrowy projekt uśmiechu i pokazać pacjentowi jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac, jak finalnie będzie wyglądało jego uzębienie.

Zaproponuje też oczywiście najlepsze w danym przypadku rozwiązania, a w grę wchodzi ich bardzo wiele. Jeśli problemem jest przebarwione szkliwo, może wykonać wybielanie zębów, a gdy defektów zębów jest więcej - założyć licówki. Nie wymagają one wcześniejszego szlifowania zębów, więc jest to rozwiązanie nawet dla osób, które wcześniej nie chciały zdecydować się na tego rodzaju nakładki.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

RW Serwis

service picture

Drukarnia Amicus

service picture

HEAVY TOPIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością