SŁÓWKA Gabinet Logopedyczno- Terapeutyczny Ewelina Wicher-Ima Kossaka 98 64-920 Piła Tel.: 0048798474737 Odwiedź witrynę Data dodania:
Logopeda w pile • https://xn--swka-qqa78b.pl/

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Logopeda w pile • https://xn--swka-qqa78b.pl/

Zmiękczanie niektórych głosek jest tylko jednym z wielu problemów, z którymi pomocy należy szukać u logopedy. Dzięki wsparciu tego eksperta można zwalczyć także inne objawy wad wymowy, w tym mowę bezdźwięczną, nosowanie, gammacyzm czy kappacyzm. Gdzie natomiast znaleźć takie wsparcie w Pile? Dobry logopeda przyjmuje na przykład w gabinecie Słówka.

Jego oferta skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych, jednak i starsi klienci mogą liczyć na fachową pomoc. Ekspert dokonuje przesiewowej i całościowej diagnostyki wad wymowy. Dzięki temu podejmuje skuteczne metody działania, pomagające klientowi w zwalczaniu jego problemów z mówieniem. Jak natomiast wyglądają same zajęcia? W przypadku dzieci logopeda dba o to, aby korygowanie odbywało się przez zabawę. Dlatego też maluch szybko przełamuje lęki i wstyd, chętnie uczestnicząc w ćwiczeniach. Dorośli zaś mogą liczyć na zrozumienie i pełen szacunek ze strony wykwalifikowanego eksperta. Wybierając ofertę tego gabinetu, można skutecznie zwalczyć każdą wadę wymowy. To zaś oznacza wzrost samooceny, a także większe możliwości w życiu.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

Poznań Detox

service picture

Orzeł-Trans

service picture

NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA