Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski Marii Rodziewiczówny 8 05--24 Tłuszcz Tel.: 500 70 47 47 Odwiedź witrynę Data dodania:
Brother rh127

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Brother rh127

Maszyna do szycia to sprzęt, który przyda się w każdym domu, szczególnie jeśli są w nim małe dzieci. Nie musi to być wysokiej klasy urządzenie, wystarczy, że będzie miało podstawowe funkcje pozwalające na przeszycia, reperacje, skracanie i tym podobne. Zamiast chodzić po punktach usługowych, można na stronie szyjposwojemu.pl zamówić doskonały sprzęt za niewielką cenę, taki na przykład, jak maszyna Brother RH127, która spełni wszystkie oczekiwania.

Jest to bardzo solidna konstrukcja z metalowym korpusem i metalowymi podzespołami, której rotacyjny chwytacz gwarantuje idealne ściegi na każdym materiale. Nadaje się nie tylko do przeróbek i poprawek, ale pozwoli także szyć piękne ubrania. Pomoże w tym między innymi:

  • funkcja automatycznego nawlekania nitki,
  • regulacja długości i szerokości ściegów,
  • funkcja automatycznej dziurki.

Jest to idealny sprzęt dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z szyciem i tych, którzy robią to już od jakiegoś czasu. Sprzęt ten ma 36 miesięcy gwarancji typu door-to-door, zatem można mieć pewność, że w razie usterki nie trzeba będzie szukać mechanika.

Skomentuj firmę

Firmy w regionie:

service picture

e-dmuchance.eu

service picture

Racoon Polska

service picture

Usuwanie Owadów